Niskie ciśnienie wody w sieci

W związku z panującymi upałami na terenie całego kraju i niekorzystnymi prognozami na najbliższe dni oraz nadmierne obciążenie sieci poprzez wykorzystanie wody pitnej do innych celów niż socjalno – bytowe (podlewanie trawników, napełnianie basenów) a także trwającą modernizacją Stacji Uzdatniania Wody – Wodociągi Wierzchosławickie informują o znacznym obniżeniu ciśnienia wody w sieci, a nawet o możliwości wystąpienia czasowych przerw w dostawach wody.

Za utrudnienia Przepraszamy
Wodociągi Wierzchosławickie Sp. z o.o.